Як перепродавати квитки на події

Головна » Як перепродавати квитки на події
перепродаж квитків на події

Ви купили квитки на подію заздалегідь, але несподівано не можете піти? Якщо ви купили квитки на спортивну подію, концерт або що-небудь серед цього, і не можете піти, ви можете повернути свої гроші – або навіть продати їх з прибутком! Дізнайтеся основи перепродажу квитків та як зберегти свій гаманець щасливим, перепродавши свої квитки на подію.

Якщо ви купили квитки на майбутній концерт, фестиваль або іншу подію і більше не можете піти, ви, можливо, питаєтеся, як їх перепродати. Або, можливо, ви є власником абонементу на свою улюблену спортивну команду, але не плануєте відвідувати кожну гру. Незалежно від того, чи були ваші квитки куплені за кілька місяців до події, чи за день до неї, онлайн-перепродавці квитків можуть допомогти вам використати свої непотрібні квитки на користь і, якщо ви щасливі, навіть здобути прибуток.

Перш ніж ми зануримось у деталі, давайте розглянемо, що таке перепродаж квитків і в чому він відрізняється від брокерства квитків та
скальпування (“Билетный скальпинг” рус. або “Шалення” укр.).

Що таке перепродаж квитків?

Перепродаж квитків – по суті, означає, що ви перепродаєте квиток на вхід на подію. Квитки купуються у ліцензованого продавця, а потім продаються власником квитків за будь-яку ціну, яку вони обирають.

Брокерство квитків – це тип перепродажу квитків, при якому ви купуєте квитки на подію в роздріб від ліцензованого продавця, а потім перепродуєте їх за вищою ціною. Оскільки більшість перепродажів відбувається онлайн, іноді брокерство квитків може бути помилково сплутанно з скальпуванням квитків, але вони дуже відмінні!

Що таке скальпування квитків?

Скальпінг квитків схоже на брокерство, оскільки квитки купуються в роздріб, але тут схожість закінчується. Скальпери користуються нечесними методами для автоматизації масового купівлі квитків. Зокрема, вони використовують ботів для того, щоб зробити покупки швидше, ніж звичайні клієнти. Квитки потім перепродаються за значно завищеною ціною, що означає, що багато збуджених клієнтів, які в іншому випадку купили б квиток, можуть не мати змоги це зробити. Це може не тільки позначитися на репутації події, на яку перепродаються квитки, але і призвести до зниження відвідуваності (і ми знаємо, що ви хочете, щоб зал був повним!)

Чи є скальпінг квитків нелегальним?

Хоча навіть у США, федеральних законів проти скальпінгу квитків – немає, 15 штатів заборонили його якимось чином. У деяких з цих штатів, якщо вас зачепили за скальпінгом, вас можуть оштрафувати і / або відправити до в’язниці на рік. В Україні, вочевидь, таких правил немає і це знае будь-хто, хто пробував купувати білети на потяг чи автобус в день відправлення – в кассах пусто, але білети розпродають “з рук”.

На сьогоднішній день українське законодавство регулює питання перепродажу білетів на концерти та спортивні заходи. Згідно з чинними нормативно-правовими актами, перепродаж білетів може бути обмежений або заборонений в різних ситуаціях на стороні організотаро чи самого маркетплейсу.

Наприклад, Закон України “Про захист прав споживачів” передбачає, що організатори масових заходів мають право встановлювати умови продажу та використання білетів, включаючи обмеження на їх перепродаж. Ці обмеження можуть бути встановлені з метою запобігання спекуляції та забезпечення доступності білетів для широкого загалу.

Стаття 13. Право споживача на інформацію про продукцію

10. Суб’єкт господарювання одночасно з наданням інформації про продукцію інформує у будь-якій доступній та зручній для споживача формі про:

умови придбання продукції, зокрема умови доставки чи пересилання;

Закон України “Про захист прав споживачів”

Крім того, існують випадки, коли організатори подій встановлюють умови, згідно з якими перепродаж білетів заборонений або можливий лише за їхньою згодою. Це може бути обумовлено різними факторами, такими як бажання зберегти контроль над розподілом квитків або підтримати фіксовані ціни на подію.

Як платформи продажу квитків запобігають скальпінгу

Є кілька способів, за допомогою яких платформи продажу квитків допомагають організаторам подій боротися з небажаними шаленнями, і ми рекомендуємо впроваджувати один або всі з них, якщо ви продаєте квитки онлайн на свою власну подію:

  • Встановіть обмеження на максимальну кількість квитків, яку може купити одна людина.
  • Використовуйте CAPTCHA, щоб покупці квитків мали довести, що вони люди, а не боти скальперів.
  • Вимагайте від клієнтів створення облікового запису на вашому веб-сайті перед покупкою

Обираючи правильну платформу продажу квитків для вашої події, обов’язково запитайте про їхні стратегії боротьби зі скальпінгом!

Як перепродати квитки

Тепер, коли ми знаємо деякі основні терміни, давайте визначимося, як перепродати ваші додаткові квитки на події, щоб всі вийшли переможцями. Спочатку вам потрібно визначити свої варіанти онлайн-ринку продажу квитків. Можливо, ви вже знаєте деякі з найпопулярніших місць, де можна перепродати квитки, такі як Ottry, TicketForEvent та RegToEvent, але як ви можете знати, який перепродавець найкраще підходить саме вам? Ну, відповідь залежить від унікальних аспектів вашої події, таких як тип квитків, які ви продаєте, ваша аудиторія, комісії та методи оплати та багато іншого. Але не бійтеся: ми тут, щоб допомогти вам у цьому!

Перепродаж квитків на концерти та спортивні події

Якщо ви хочете перепродати квитки на популярний концерт, фестиваль або спортивну подію, Ottry та 2event повинні бути першими у вашому списку. Ці ринки дуже безпечні і добре відомі, тому ви маєте найбільші шанси продати свої квитки за хорошу ціну. У деяких випадках ці великі платформи також дозволяють продавати ваш пропуск на парковку покупцю!

Якщо ви намагаєтеся продати квитки на менш популярні події, такі як футбольний матч у коледжі, спробуйте перепродавців квитків, таких як Ottry та 2Event. З цими варіантами ви не тільки можете легко продавати квитки на свою подію, але також можете уникнути прямих переговорів з покупцем квитків!

Безпечні та надійні перепродавці квитків

Ми хочемо, щоб клієнти по всьому світу завжди мали легкий процес покупки квитків, швидке входження на кожну подію та незабутні враження, поки вони там знаходяться. Це не може відбутися, якщо навколо рухаються фальшиві квитки! Тому ви повинні завжди купувати та продавати квитки на довірливих платформах, оскільки більшість з них перепродають квитки, які були придбані у офіційних, ліцензованих джерел.

Більше того, багато найбільших платформ перепродажу квитків дають покупцям квитків гарантію “дійсного квитка або гроші назад”. А якщо ви випадково продали фальшивий квиток на одному з цих сайтів? Ви можете бути відповідальні за витрати вдвічі більше суми продажу квитків, тому завжди уважно читайте умови перепродажу квитків вашого маркетплейсу, щоб переконатися, що ви дотримуєтеся всіх їхніх правил.

Комісії та методи оплати перепродавців квитків Якщо ви міркуєте про перепродаж квитків на свою подію, ви, ймовірно, сподіваєтеся повернути свої гроші або навіть отримати прибуток. Щоб переконатися, що ви не залишаєте гроші на столі, уважно слідкуйте за комісіями та методами оплати перепродавця квитків.

Наприклад, як ви будете отримувати гроші? Більшість платформ мають різноманітні способи отримання грошей, включаючи банківські перекази, Paypal або чек. Коли ви будете отримувати гроші? Це часто залежить від типу платежу, але ваш перепродавець квитків повинен надати вам докладну інформацію. Наприкінці (і найважливіше), які комісії пов’язані з вашим перепродажем квитків? Загалом, чим нижча комісія, тим більше грошей в кишені. Комісії для перепродавця квитків можуть бути як 0% так і до 15%, тому майте це на увазі, коли вираховуєте числа!

Часто задавані питання про перепродаж квитків

Чи можу я розмістити квитки на перепродаж на кількох маркетплейсах квитків?

Ви можете розмістити квитки на подію на кількох онлайн-платформах перепродажу квитків, але ви відповідальні за виконання продажу квитків на кожному з них. Це не рекомендується, оскільки існує ризик того, що ви можете подвійно продати свої квитки, що означає, що ви не зможете виконати один з цих продажів. Це може обійтися вам удвічі вартістю квитка або навіть більше!

Де найкраще перепродати квитки?

Найкраще місце для перепродажу ваших офіційних квитків на подію – це надійний, онлайн-маркетплейс перепродажу квитків. Переконайтеся, що ви читаєте умови та положення продавця квитків та дотримуєтесь всіх їхніх правил, щоб ви не втратили жодних грошей, а також що це не заборонено платформою маркетплейса.

Чи є скальпінг квитків нелегальним?

Ні. В Україні немає загального заборони на перепродаж білетів на концерти та спортивні заходи, практика обмежень може варіюватися в залежності від політики конкретного організатора події та вимог законодавства, що регулює права споживачів.

Leave a Reply